foça cam balkon

0 553 112 34 56 ücretsi keşif için arayın. foça cam balkon taleplerinize en kaliteli malzeme ve işçilikle cevap veriyoruz. Balkon camlama sistemlerinde inovatif ürünler Goldcambalkon’da. Katlanır ve sürme camlama ürünlerini titizlikle müşterilerimizle buluşturuyoruz. Temper tesislerimizde camları hazırlıyoruz. Cam temperlemeden balkona montaj aşamasına kadar tek elden üretim. Sadece cam balkon değil aynı zamanda temper fabrikamızla da hizmetinizdeyiz.

foça cam balkon firması

foça cam balkon firması

foça cam balkon firmaları

İhtiyacınız olan katlanır veya sürgülü cağama sistemlerini özenle üretiyoruz. Sektörün aranılan firmalarından olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Aradığınız her türlü çözümü önerebilecek deneyimli personellerimiz çalışmaktadır. foça cam balkon konut balkonlarına katlanır sistem takılmalıdır. Mekan ve işyerlerine sürmeli sistemleri öneriyoruz. Cam renkleri, füme, bronz, yeşil, mavi ve şeffaf olarak standarttır. Farklı renkleri özel üretimle hazırlıyoruz.

foça cam balkon atölye
foça cam balkon bayii

foça cam balkon modelleri

Cam balkon modelleri dediğimiz de, oval balkon camlama, L balkon camlama (tek köşeli balkon), U balkon modeli ( iki köşeli camlama modeli), düz cam balkon modeli diyebileceğimiz modeller den oluşmaktadır. Kış bahçesi hakkında geniş bilgi için kış bahçesi kelimesini ziyaret edebilirsiniz.

foça cam balkon maliyetlerini hesaplama da vakit kazanmanız için bazı önerilerimiz olacak;

Balkonun enini ve yüksekliğini ölçüp çarpabilirsiniz Sizeyaklaşık cam balkon metrekaresini verecektir. İlave imalatlar yok ise ( kenar boşluk kapamaları, mermer konulması, kutu ihtiyaçları) m2 x 200,-TL renkli cam balkon fiyatını verecektir.

foça cam balkon firmaları
foça cam balkon şirketi

Cam renkleri ve alüminyum renkleri çeşitlilik göstermektedir. Alüminyum renkleri Ral, Ahşap desenli olarak gruplanır. Cam renklerini yukarıda belirtmiştik.

standart kalite bir sistem, damlalıklı kasa, 2 mm et kalınlığında alüminyum, alüminyum cam çıtası, 8 mm temperli cam ve çelik milli rulman tekerlerden oluşmaktadır. Marka değerlendirmesi olarak bu sisteme Gold sistem diyoruz.

foça cam balkon modelleri
foça cam balkon örnekleri

Asaş cam balkon, cam hariç tüm sistem unsurlarının asaş patenti ile üretildiği bir camlama modelidir. Asaş sararmaz garantili şeffaf silikon conta kullanmaktadır.

Camoda ısıcamlı katlanır ısıcamlı sürme sistemleri ile üst segment bir camlama modelidir. ısıcamlı sistemde kullanılan camlar temperlenmektedir. Isıcamlı camlama sistemleri renkli cam yapılabilmektedir. Camoda için CAMODA kelimesine tıklayın.

Camlama sistemlerinin pas sökücüler ile yılda üç kez bakımının yapılması gerekmektedir. Tekerler ve kasa içleri temizliğine dikkat edilmelidir.

Temperli camlar kırılmaz değildir. Ancak normal cama göre 5 kat daha dayanıklı ve kırıldığında tuz buz parçalara bölünmektedir.

 

 

foça cam balkon” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir