dikili cam balkon

0 553 112 34 56 ücretsi keşif için arayın. dikili cam balkon taleplerinize en kaliteli malzeme ve işçilikle cevap veriyoruz. Balkon camlama sistemlerinde inovatif ürünler Goldcambalkon’da. Katlanır ve sürme camlama ürünlerini titizlikle müşterilerimizle buluşturuyoruz. Temper tesislerimizde camları hazırlıyoruz. Cam temperlemeden balkona montaj aşamasına kadar tek elden üretim. Sadece cam balkon değil aynı zamanda temper fabrikamızla da hizmetinizdeyiz.

dikili cam balkon firması
dikili cam balkon firması

dikili cam balkon firmaları

İhtiyacınız olan katlanır veya sürgülü cağama sistemlerini özenle üretiyoruz. Sektörün aranılan firmalarından olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Aradığınız her türlü çözümü önerebilecek deneyimli personellerimiz çalışmaktadır. dikili cam balkon konut balkonlarına katlanır sistem takılmalıdır. Mekan ve işyerlerine sürmeli sistemleri öneriyoruz. Cam renkleri, füme, bronz, yeşil, mavi ve şeffaf olarak standarttır. Farklı renkleri özel üretimle hazırlıyoruz.

dikili cam balkon firmaları
dikili cam balkon şirketi

dikili CAM BALKON MODELLERİ

Cam balkon modelleri dediğimiz de, oval balkon camlama, L balkon camlama (tek köşeli balkon), U balkon modeli ( iki köşeli camlama modeli), düz cam balkon modeli diyebileceğimiz modeller den oluşmaktadır. Kış bahçesi hakkında geniş bilgi için kış bahçesi kelimesini ziyaret edebilirsiniz.

dikili cam balkon maliyetlerini hesaplama da vakit kazanmanız için bazı önerilerimiz olacak;

Balkonun enini ve yüksekliğini ölçüp çarpabilirsiniz Size yaklaşık cam balkon metrekaresini verecektir. İlave imalatlar yok ise ( kenar boşluk kapamaları, mermer konulması, kutu ihtiyaçları) m2 x 200,-TL renkli dikili cam balkon fiyatını verecektir.

Cam renkleri ve alüminyum renkleri çeşitlilik göstermektedir. Alüminyum renkleri Ral, Ahşap desenli olarak gruplandırılabilir. Cam renklerini yukarıda belirtmiştik.

standart kalite bir sistem, damlalıklı kasa, 2 mm et kalınlığında alüminyum, alüminyum cam çıtası, 8 mm temperli cam ve çelik milli rulman tekerlerden oluşmaktadır. Marka değerlendirmesi olarak bu sisteme Gold sistem diyoruz.

dikili cam balkon modelleri
dikili cam balkon örnekleri

Asaş cam balkon, cam hariç tüm sistem unsurlarının asaş patenti ile üretildiği bir camlama modelidir. Asaş sararmaz garantili şeffaf silikon conta kullanmaktadır.

Cam oda ısı camlı katlanır ısı camlı sürme sistemleri ile üst segment bir camlama modelidir. ısı camlı sistemde kullanılan camlar temperlenmektedir. Isı camlı camlama sistemleri renkli cam yapılabilmektedir. Cam oda için CAMODA kelimesine tıklayın.

Camlama sistemlerinin pas sökücüler ile yılda üç kez bakımının yapılması gerekmektedir. Tekerler ve kasa içleri temizliğine dikkat edilmelidir.

Temperli camlar kırılmaz değildir. Ancak normal cama göre 5 kat daha dayanıklı ve kırıldığında tuz buz parçalara bölünmektedir. katlanır cam balkon, cam kırılmalarında zarar vermemektedir. Ziyaretçilerimiz Çandarlı cam balkon ve salihleraltı cam balkon kelimeleri de aranmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir