izmir ofis bölme

Tam Camlı Büro Bölme Sistemleri çoklukla koridor, sekreterya ve galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazla olan bölümlerde kullanılır. izmir ofis bölme, modellerde yerden kapı yüksekliğine veya tavana kadar olan kısımlar camlı ve jaluzili dir.

izmir ofis bölme fiyatları
izmir ofis bölme fiyatı

Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşan sistemdir. Jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı savunmuş olur. Cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses yalıtımı sağlar.
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı, amerikan oturum, jaluzili ahşap, alüminyum  ve cam kapı seçenek edilebilir.

izmir ofis bölme fiyatı
izmir ofis bölme sistemleri

izmir ofis bölme cam ofisler

Yarım ve Ara Camlı Büro Bölme Sistemleri genellikle masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilir. Bu sistemde yerden 85 veya 90 santimetre. dolu, kapı yüksekliğine veya tavana kadar camlı sistemlerdir.

izmir cam balkon iletişim telefonu
izmir cam balkon iletişim

Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşur. Jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı savunmuş olur. Elektrik, bilgisayar, UPS, haberleşme kablo altyapısının meselesizce geçişine imkan sağlar. Panel ve cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses yalıtımı sağlar,
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı , amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.

izmir ofis cam bölme sistemi fiyatı
izmir ofis cam bölme sistemi

 izmir ofis bölme Seperatör – Yarı Açık Bölmeler

Seperatör – Yarı Açık Bölme Duvar Isıtma, Soğutma, Aydınlatma, Personelin çalışma alanlarını belirleme v.b. gereksinimleri karşılamak için yapılan Bölme Sistemleridir.

Seperatör – Yarı Açık Bölmeler Isıtma – soğutma, aydınlatma v.b. gereksinimleri karşılamak için yapılan değişik malzemeler tercih edilerek uygulanabilen yarı bölücü bir sistemdir. ElektrikbilgisayarUPS, haberleşme kablo altyapısının meselesizce geçişine olanak sağlar. Panel ve cam yüzeyleri silinebilir.

cam balkon atölye
cam balkon bayii

izmir ofis bölme Dört Parçalı Duvar

Dört Parçalı Büro Bölme Sistemleri diğer sistemlere göre camlar yatay kullanıldığından daha farklı bir ortam görüntüsü veren bir sistemdir. Tamamiyle saydam bir ortam sağladığı gibi donuk cam kullanılarak farklı bir görünüm de sağlanabilir.

cam bölme ofis izmir
cam ofis bölme izmir

Çalışma ve iş görme alanlarının tasarımına göre hızlı, uygun fiyatlı, söküm, yatayda ve takımı kolay  dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşan sistemdir. İstenilen bölümlerde opak cam kullanılarak estetik bir görünüm sağlar.  Cam yüzeyleri silinebilir.
Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses yalıtımı sağlar.
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı, amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.

cam balkon fiyat
cam balkon modelleri

izmir ofis Cam Bürolar

Cam Bölme Sistemleri Lamine veya Temperli güvenlik camları tercih edilerek, şeffaf bir ortam sağlayabilmek için yapılan bir sistemdir.

İsteğe Bağlı Olarak Kumlama veya Filim Kaplatılarak Farklı Bir Dekor Verilebilir.

Kapı Yerden Hidrolikli veya Menteşeli Cam Kapı Olarak Tercih Edilebilir.

izmir ofis bölme fiyatı
izmir ofis bölme fiyatları

Büro Bölme Sistemleri Nedir?

Büro bölme sistemleri günümüz ve geleceğe yönelik iş dünyasının mekan ihtiyaçlarını tasarım, estetik ve kullanılabilirlik ile tertip eden bir mimari daldır.

Büro Bölme Sistemleri’nde 20 Senelik Deneyimiyle Gold Büro Tasarım Teknolojileri

Geçmişte yapmış olduğumuz kaliteli işlerden aldığımız 20 senelik deneyim ve tecrübeyle günümüzünde teknolojik ve sanatsal olanaklarını bir araya getirerek sizlerin memnuniyetine sunuyoruz.

izmir cam bölme sistemleri
izmir cam ofisi

Modüler Derzli Büro Bölme Sistemleri

Modüler derzli büro bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha modern bir çalışma ortamına dönüştürür. Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi alüminyum, cam ve klasik ahşabın birleşmesinden ele geçirilen modüler derzli ofis bölme sistemleri, şık tasarımlarıyla kısa müddette uygulanabilen

izmir Modüler Derzli Dolu Bölme Sistemleri

Modüler derzli dolu bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha çağdaş bir çalışma ortamına dönüştürür. Dolu bölme sistemleri genellikle karkas bölümü hariç ağırlık olarak 18 mm melamin ahşap panellerden oluşan ofis bölme sistemidir. Ara bölme ve tek yüz duvar kaplamalarında uygulanarak daha ekonomik şık tasarımlardır.

izmir ofis bölme renkleri
izmir ofis bölme modelleri

izmir Modüler Derzli Seperatör Bölme Sistemleri

Modüler derzli seperatör bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha çağdaş bir çalışma ortamına dönüştürür. Geniş iç mekanlarda kişiye özel ara bölme sistemleridir. Seperatör bölme cam, ahşap, kumaş kaplama, boyalı cam ve dekor cam olarak tasarlanabilir. Siz karar verin biz gerçekleştirelim.

izmir cam balkon sistemleri ölçüsü
izmir cam balkon sistemleri ölçme

izmir ofis bölme Duvar Sistemleri, 20 senesi aşkın tecrübe ve tecrübesi ile ofis bölme duvar sistemleri sektöründe söz sahibidir. Ofis Bölme Duvar Sistemlerinde daimi yenilikleri ve gelişmeleri takip eden bir anlaşıya sahiptir. Ofis Bölme Sistemlerinin dışında komple tadilat ve dekorasyon hizmetide vermekte olan firmamız her türlü proje ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. izmir ofis bölme Büro Bölme Duvar Sistemleri, kendini daimi geliştiren ve aktüel tutan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla mesuliyet şuuruna sahip siz değerli müşteri ve arkadaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktadır. izmir ofis bölme Büro Bölme Duvar Sistemleri dünden bugüne, bugünden yarınlara büyük bir kararlılık içinde emin adımlarla yürümektedir. Büro Bölme , Çağdaş Büro Tasarımlarıyla geleceğin bürolarını tasarlıyoruz sloganı ile sektöründe iyi bir model ve marka olarak güven vermektedir. Büro Bölme ürünlerimizden kısa kısa tanımlamaları ve örnek resimlerimizle sizlere bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

izmir cam ofis fiyatları 2018
izmir cam ofis fiyatları 2017

izmir Demontable Tam Camlı Büro Bölme Sistemleri

Demontable Tam Camlı Büro Bölme Sistemleri, Çift kanallı özel tasarım alüminyum profilin camla bitirerek oluşturulan şık ve görsel büro bölme sistemidir.

Demontable Yatay Camlı Büro Bölme Sistemleri

Demontable Yatay Camlı Büro Bölme Sistemleri, Çift kanallı özel tasarım profilin düşey olarak uygulanmış cam ve ahşabı buluşturan büro bölme sistemidir.

izmir Demontable Yarım Camlı Büro Bölme Sistemleri

Demontable Yarım Camlı Büro Bölme Sistemleri, Yarı ahşap yarı cam olarak uygulanan görsel ve daha ekonomik büro bölme sistemi olarak tasarlanır.

izmir cam ofis 2017 ısıcamlı fiyatları
izmir cam ofis 2017 fiyatları

izmir Demontable Dolu Büro Bölme Sistemleri

Demontable Dolu Büro Bölme Sistemleri, %98 ahşap melamin oturumlardan oluşmaktadır. Pratik, şık ve ekonomik olan dolu büro bölme sistemidir. Ytong ve alçıpana alternatif bir çözümdür.

izmir Demontable Seperatör Büro Bölme Sistemleri

Demontable Seperatör Bölme Sistemleri, Geniş iç mekanlarda kişiye özel ara bölümler oluşturarak açık büro görünümünde çalışma ortamı sağlar.

izmir cam balkon renkleri
izmir-cam-balkon-renkleri

Cam Cama Büro Bölme Sistemleri, tamamiyle saydam beş + beş lamina yada 10 mm temperli camdan oluşan büro bölme sistemi çalışma alanlarınızda oluşturmak istediğiniz bölümlerin profil kullanılmadan camın cama birleşmesiyle ele geçirilen cam cama büro bölme sistemidir. Acar büro olarak 20 senesi aşkın deneyim ve tecrübesiyle çağdaş tasarımlar sunmaktadır.

izmir cam balkon iletişim telefonu
izmir cam balkon iletişim

izmir seperatör Bölme

Seperatör Bölme açık bürolarda call center vari özel çalışma alanları oluşturmaya yönelik bir üründür. Seperatör Bölme isteğe bağlı yükseklikte üretilebilen alüminyum, ahşap, cam kullanılarak bitirebilen demonte ve şık bir büro bölme sistemidir. Seperatör Bölme hızlı imalat ve uygulanabilir özelliği ile çokça seçenek edilen bir üründür. Seperatör Bölme büro içerisindeki sosyal iletişimi engellemeden abuhavalandırma ve hava sirkülasyonunu kesmeden şık mekanlar tasarlamanıza yardımcı olmaktadır.