izmir tente

0 553 112 34 56 izmir tente ihtiyaçlarınızda ulaşabileceğiniz ücretsiz keşif hattı. Çok amaçlı üretimi ve imalatı yapılan tente sistemleri, kumaşlarına ve çalışma fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. İZMİR tente uygulamaları ile

 izmir tente çift açılır sistemler

Çift Açılır Tente Sistemi İki Profil Dikme Ayak ve Dikme Ayakların Orta Bölümünde Bulunan Makaslı Çelik Konsol Sisteminin Sağ ve Sol bölümlerine kurulan , çift istikamete açılan Tente modelidir. Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan Standart tente, zengin renk seçeneklerine sahip hem de oldukça ekonomik bir modelimizdir. Metal aksamlar paslanmaz ( elektrostatik boya ile kaplanmış ) alüminyum aksamlara sahiptir.

İki istikamete istenildiği kadar açılabilen bu özelliğe ile günümüzde çok seçenek edilen bir sistemdir.Yere sabit ayaklı veyahut tekerli ayaklı  seçenekleri bulunmaktadır.Dış mekanlarda cafele  ve restorantlarda çok kullanılmaya başlayan bu sistem şık kumaş seçenekleriyle estetik görünüm ve ortam yaratmaktadır.Sistemimizi tekerli ayak seçeneğinde  bulunan çapraz fren sistemi ile istediğiniz bir yere kolaylıkla taşıyabilir  ve istediğiniz yerde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

Sistemimizde kullandığımız kumaş ithal olup akriliktir. Bakımı temizliği son derece kolaydır.Uzun ömürlü olan bu uygulamamız gölgelendirme sistemleri içinde sıklıkla tercih edilen en ekonomik çözümlerden biridir.

T modül tente ücretleri için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve etraf kazalara satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Tekli ya da çoklu olabilme opsiyonlarına sahip olan sistemimiz, uzaktan kumanda ile  isteğe bağlı olarak kontrol edilebilmektedir.Uzaktan kumanda ile 1-1.5 metre mesafeden kontrol edebilirsiniz.

Akrilik kumaşımız ithal olup bakımı  ve temizliği kolay ve uzun ömürlüdür. Bu gölgelendirme sistemimizi sıkça tercih edilen ekonomik seçeneklerimizden biridir.

Klasik tente ücretleri için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre kazalara satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

  • Çift Açılır Tente Sistemi İsteğe göre Tekerlekli Ya da Yere Sabit şekilde  yapılmaktadır.
  • Çift Açılır Tente Sistemi Tekerlekli olarak imal edildiğin ‘de Hareketliliği Sayesinde Değişik Şekillerde ve Yerlerde çok Emelli kullanım sağlanır .

Çift Açılır Tente Sisteminde Kullanılan Kumaşlar

  •  İthal Akrilik  5 Sene Solmaz , Su tutmaz Garantili İthal Akrilik Kumaşlar Kullanılmaktadır. 100 Değişik Renk ve Desen Seçeneği Mevcuttur.

Sabit Körüklü Tente

Sabit Tente Ekonomik Tente Modellerimizden Biridir.Çoklukla estetik görünüme ehemmiyet veren müşterilerimiz tarafından tercih edilir.Balkon Pencere üstü yürüyüş yolu tente sistemlerimiz için iletişime geçiniz.

Balone körüklü tenteler, istenilen özelliklerde mekanların dış görünümlerine değişik boyut ve ölçülerde uygulanabilen, güneşi 3 istikametten kesebilen bir sistemdir.

Güzel manzaranızı kapatmadan ne kadar açılabileceğinize karar verebilmeniz için tasarladığımız bu sistemde kullanım kolaylığı sağlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Körüklü tenteler , sene süresince güneşin hırpalayıcı ve yakıcı tesirinden sevdiklerinizi ve anılar ile dolu olan mobilyalarınızı savunur ve binanıza estetik değer katar.

Körüklü tente ücretleri için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. Berat Tente olarak İzmir ve çevre kazalara satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Otomatik Katlanır Tente

Otomatik Katlanır Tente Modellerimiz Uygun Ücret avantajları ile Mayıs Ayı sonuna kadar %20 net indirim mevcuttur.

Mafsallı Tente

Uygun Ücretli Ekonomik Tente Modeli Uzman Tente Sistemleri Firmamız Garantili montaj ve Ürün Satmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente, kendini muhafaza edebilecek bir sistem olup kumaş ve sistem tamamiyle savunmuş olur sistem kapalı konumdayken kumaşı ve sistemi kötü hava koşullarından (yaz ve kış)  tam olarak savunur. Çağdaş ve estetik bir görünüm kazandırır.

Temizliği ve kolay bakımı sayesinde uzun ömürlü bir sistem olup  İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz kasetli tenteler  sıklıkla seçenek edilen ekonomik bir seçenektir.

Kasetli  tente ücretleri için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmirTente olarak İzmir ve etraf kazalara satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

  • Kasetli Tente Sistemin En Çağdaş ve En Gelişmiş Üründür
  • Bu Model Kapandığında Mekanizma ve Kumaş Tümüyle Kaset İçinde Kalır.
  • Kasetli Tente Sadece Gölge Sağlamakla Kalmayıp Etkileyici Dizaynı ile Cephelere Estetik katar.
  • Kompak bir Dizayna sahip olmasının vermiş olduğu Avantajla Kumaşın ve Çalışma Mekanizmasını Tabiat koşullarından savunur.
  • Kasetli Tente Modelinde Kumaş toplama bölümündeki PVC kaplı Alüminyum savunma, tentenin açık pozisyonda iken dahi kumaşı dış etkenlerden savunmasını sağlar.
  • Bu modeldeki bir özellikte kaset üst kapağındaki temizlik fırçası sayesinde tente kumaş her kapanışta temizlenir.
  • Yeniden kaset bölümünde ki conta ile mükemmel kapanma sağlar