cam balkon izmir

Farklı olmayı, beklentileri tam karşılamayı, aranılan cam balkon şirketi olmayı hedefledik. Aranılan cam balkon izmir firmaları arasında olmayı hedefine koyan Goldcambalkon çalışmalrına devam etmektedir.

İzmir sürmeli cam balkon

İzmir cam balkon firması

cam balkon izmir firması

İşe koyulurken kalite markaları ve sistemleri seçtik. Müşterilerimizi dinledik ve ihtiyaçlarını anlamak istedik. Paranın zor kazanıldığını ve harcanırken dikkat edilmesi gerektiğini biliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları değişiyor ve gelişiyor. Şehirleşme ve apartman hayatları alışkanlıklarımızı etkiliyor. Cam balkon İzmir ihtiyaçları arasında önemli yer edinmeye başlamıştır. Peki nedir cam balkon ? Gold cam balkon, uzman personelleri ile siz değerli müşterilerimize doğru çözümleri sunmayı misyon edinmiştir. Öncelikle ihtiyaçlarınızı anlamayı ilke edindik. cam balkon izmir firması olarak inovatif çözümleri ulusal markalar ile balkonlarınıza taşıyoruz. Cam balkon modelleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İzmir cam balkon seçenekleri

İzmir cam balkon

Katlanır Cam İzmir

Modern ve yenilikçi bir ürün olan kayar katlanır cam balkon sistemleri  son yıllarda balkonlarda yerini almaya başlamıştır. Alüminyum panel profilleri ile sabitlenen, 8 mm temperli camlar ve hareketi sağlayan aksesuarlar sistemin temelini oluşturur. Dört mevsim kullanılabilmesi büyük avantajdır. Katlanır cam İzmir balkon şehirlerin modern mimari yapılarına uyum sağlar ve zerafet katar. Isı yalıtımı, manzara keyfi, alan kazancı ve ses yalıtımı önemli avantajlarındandır. Katlanır cam İzmir olarak kullandığımız markaları, Gold seri cam balkon, Asaş cam balkon ve Camoda Bella ısı camlı cam balkon  olarak gruplandırabiliriz. Katlanır balkon camlama sistemleri ısı camlı olarak da kullanılabilmektedir. Isıcamlı cam balkon yalıtım ve ses açısından da yararlıdır. Cam balkon ihtiyaçlarınızı doğru  analiz ederek uygun fiyatı bulmaya çalışıyoruz.

İzmir cam balkon ödeme seçenekleri

cam balkon izmir ödeme

Sürme Cam Balkon İzmir

Sürme cam balkon İzmir genellikle teras, pergola altları, kış bahçeleri ve mekanlarda tercih edilir. Eşiksiz ve eşikli sürgülü camlama olmak üzere iki gruba ayırabiliriz. Eşikli sürme modelleri genelde parapet üzerine monte edilir. Su tahliye sistemleri daha iyidir.

İzmir ısıcamlı katlanır cam balkon

İzmir ısıcamlı balkon

Farklı renk seçenekleri bu ürünler için de geçerlidir. Denizin ve doğanın iç içe girdiği İzmir ilimizde sürgülü balkon camlama modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Kilitleme mekanizması takılabilir. 10 mm ve 8 mm cam uygulamaları yapılabilir. Kumlama ve cam filmi seçenekleri kullanılmaktadır. Sürgülü cam balkon bir çok mekanların kapalı alan metrekaresini artırmıştır. Kullanımı pratik ve arıza çıkarma ihtimali çok azdır. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Tedarikçi firmamız sadece kalite sistemler üretip satan cam balkon store.

İzmir sürmeli cam balkon

İzmir sürgülü cam balkon

İzmir Cam balkon Çeşitleri

İzmir Cam balkon çeşitleri tüm yönleri ile sektörü kapsamaktadır. Kullanım tekniklerine ve çalışma esaslarına göre cam balkon çeşitleri;                                                                             1- Katlanır Cam Balkon Sistemleri :

 

İzmir cam balkon fiyat hesaplama

İzmir cam balkon fiyatları

A- Klasik Sistem Katlanır Camlama: Temperli 8 mm ve 10 mm cam ağırlıklı olarak üretim ve imalat yapılır. Şeffaf, füme, bronz, mavi ve yeşil cam renklerini tercihe göre kullanabiliyoruz. Cam panelleri arası fitil contalar silikon ve alüminyum H conta olarak ikiye ayrılır. Damlalıklı ve standart kasa profilleri seçenekler arasındadır. Perde profili ve ayar profili isteğe göre takılabilmektedir. Elephant askılı sistem katlanır cam balkon, Gold Safir seri cam balkon ve Asaş Katlanır cam balkon önerebileceğimiz serilerdir.                       B- Isıcamlı Katlanır Cam Balkon:  Cam balkon sektörün de yeni bir soluk ısıcamlı cam balkon sistemleri. 4+16+4 mm. ısı camlı ve 4+16+4 mm. konfor ısı camlı seçenekleri mevcuttur. İzmir Cam oda Bella  ısı camlı katlanır cam balkon  sorunsuz ve rahat kullanılabilen modellerdir.  Cam renk seçenekleri olarak, şeffaf, mavi, yeşil, füme ve bronz kullanılabilir.

İzmir cam balkon renkleri

İzmir katlanır camlama

2- Sürgülü Cam Balkon Sistemleri : Asaş sürmeli cam balkon özellikle işyerleri ve mekanlarda tercih edilmektedir. Eşikli sürme camlama ve eşiksiz sürme camlama olarak gruplandırılır. Ofis ve işyerlerinin iç mekanlarında eşiksiz sürgülü camlama kullanılması malzeme ve insan geçişlerinde sıkıntı oluşturmaz. Sürme cam balkon sistemlerinin silme imkanı olmayan üst katlarda kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Sürmeli camlama sistemlerinde İzmir Asaş sürgülü cam balkon ve Camoda sürmeli cam balkon ürünlerinin imalat ve montajını gerçekleştiriyoruz.

İzmir sürmeli cam balkon

İzmir sürgülü cam balkon

İzmir Cam Balkon Fiyatları

İzmir Cam balkon fiyatları, kullanılan malzemeler ve hizmet (imalat – montaj) kalitesi ile belirlenmelidir. Günümüzde cam balkon firmaları daha çok iş yapabilmek adına fiyat odaklı çalışmalar yapmaktadırlar. Bu şekil de oluşan rekabet sonucu karlılık oranları minumum seviyelere  gerilemiştir. Ürün kalitesi gözardı edilmiş servis hizmetleri aksamaya başlamıştır. Firmalar cam balkon metrekare fiyatı belirlerken, montaj hizmet masraflarını, servis yapmak zorunda olduklarını ve malzeme fiyatlarını dikkatlice etüt etmeliler. Cam seçenekleri ve alüminyum profillerin renkleri fiyatları değiştirir.

İzmir de cam balkoncu

İzmir camlamcı

Standart Gold seri cam balkon, şeffaf camlı olarak 160,TL/m2’dir. Fiyatlar istenilen özelliklere göre 240,-TL/m2’ye kadar çıkmaktadır. Firma olarak bizi tedirgin eden fiyatlar değil, üretilen cam balkonların kalitesi ve güvenlik sorunlarının çözülmüş olmasıdır. İzolasyon malzemelerinin kaliteli kullanılması ucuz fiyat endişesi ile ihmal edilmemelidir. Zamanı ve montaj süreçlerini verimli yürüterek fiyatların üzerinde aşağı baskı oluşturulabilir. İzmir katlanır cam balkon fiyatları genelde dengesiz ve müşteri tercihlerini karıştıracak şekilde belirlenmektedir. İş almak gayesi ile tüketiciler yanlış tercihlere yönlendirilmektedir. Katlanır cam balkon fiyatları aksesuarların kalitesi ve sistemle uyumlu olmaları fiyatları etkilemektedir.

İzmir Camoda sürmeli cam balkon

İzmir Camoda renkleri

İzmir Sürmeli Cam Balkon Fiyatları

İzmir Sürmeli cam balkon fiyatları, eşikli sürgülü camlama fiyatları ve eşiksiz sürmeli balkon camlama fiyatları olarak ayırabiliriz. Metrekare fiyatları 200,-TL ile 300,-TL arasında değişiklik gösterir. Fiyatları daha çok cam kalınlığı ve rengi belirler. Renkli malzeme ve ahşap desenler ve cam filmi gibi unsurlar fiyatı etkiler. İzmir sürgülü cam balkon fiyatları hesaplanırken en x yükseklik = metrekare bulunur. Metrekare x Birim Fiyatlar = Sürgülü balkon camlama fiyatları

İzmir cam balkon fiyatı bulma

İzmir cam balkon fiyatı hesaplama

İzmir Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları

Isıcamlı cam balkon sektör yeni bir soluk getirmiştir. Olumsuz hava şartlarında dahi balkonlarda daha çok vakit geçirmeniz için ısıcamlı katlanır cam balkon modeli tasarlanmıştır. Temperli ısıcam ve konforlu temperli ısıcam uygulamaları yapılabilmektedir. Isıcamlı cam balkon fiyatlarıMetrekare fiyatları 350,-TL ile 450,-TL arasında değişmektedir. Camoda Bella seri ısıcamlı cam balkon seçeneklerini tavsiye ederiz. İzmir ısıcamlı cam balkon fiyatları  yeni uygulanmaya başlayan bir sistem olduğu için çok farklılık göstermektedir.

İzmir Camoda bayi

Camoda cam balkon İzmir

İzmir Gold Cam Balkon Firması

İzmir Gold cam balkon firması olarak sektörel tecrübemizle müşterilerimizin isteklerine cevap veriyoruz. Müşterilerimizin boşa harcayacak bir kuruşlarının olmadığını biliyor ve bu anlamda kaliteli cam balkon sistemleri uygun fiyata sizlerle buluşturuyoruz.

İzmir cambalkon

cam balkon izmir sistemleri

Titizlikle seçtiğimiz markaları gününde montaj hizmeti sunarak balkonlarınızla buluşturuyoruz. Cam balkon sektörü hızlı rekabetin yaşandığı ve hatalı imalat ve montajların yapıldığı uygulamalar görülmektedir. Ehil ve yetkin personel ile çalışmak en önemli kriterlerimizdendir. 20 yıldır perakende müşterilerimizle yaptığımız çalışmalar bize tecrübe katmış ve olası hataları en aza indirmede önemli rol oynamıştır. Asaş marka cam balkon modelleri ile farklı isteklere kolay geliştirebiliyoruz . Gold cam balkon seri markamızla ekonomik ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Camoda  Bella ısıcamlı cam balkon serisini öneriyoruz. Firmamız Makrowin cam balkon ürünlerinin bayiliğini yürütmektedir. cam balkon izmir üretim ve montaj fabrikası olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Camoda katlanır cam balkon İzmir

Camoda Winsa camlama İzmir

Cam Balkon Cam Renkleri

Cam balkon cam renkleri, tercihlerimizi zorlayan en önemli balkon camlama detayıdır. Hareketli panellerin camları ısıl işlem görmüş Temperli  camlardır. Cam renkleri olarak; 1- Şeffaf cam 2- Füme cam 3- Bronz cam 4- Mavi cam 5- Yeşil cam klasik camlardır. Ekstra olarak Ral K1 kataloğunda bulunan renklere boyanabilen camlar özgürce renk seçebilmemize yardımcı olur. Ral K1 renkleri boyama cam maliyetini bir hayli artırmaktadır.

İzmir cam balkon çeşitleri

İzmir cam balkon renkleri

Cam Balkon Alüminyum Profil Renkleri

Cam balkon modellerinin oluşturulmasında cam balkon alüminyum profil renkleri belirleyicidir. Genellikle eloksal alüminyum kullanılır. Ahşap desen renkleri, altınmeşe, antikmeşe ve maun başlıcaları olma üzere uygulanmaktadır. Ral renkleri boyanarak renkli cam balkon profilleri elde edebiliriz. İzmir cam balkon alüminyum renkleri tüm katlanır ve sürme sistemlere uygulanabilir.

İzmir renkli cam balkon

İzmir ahşap desenli cam balkon

Cam Balkon Sızdırmazlık Contaları

Su, hava ve toz sızdırmazlığı cam balkon sistemlerinde en çok merak edilen konuların başında gelir. Gerektiği gibi izolasyon yapıldı ve balkon camlama terazisinde yerine montaj yapıldı. Sorun bitti gibi gözükse de bitmedi aslında; cam balkon sızdırmazlık contaları tamda bu noktada önemli bir unsur olarak ortaya çıkıyor. Sızdırmazlık contaları, sararmaz şeffaf conta ve alüminyum H conta olarak ikiye ayrılır.

İzmir katlanırcam fiyatı

İzmir cambalkon sistemi

1- Sararmaz şeffaf conta : Şeffaf conta cam kanatlara tam olarak bastığından ses, su, toz ve hava sızdırmazlığında önemli bir görev yapar. Bu üründe temel sorun iki veya üç yıl sonra contaların güneş ışınlarından dolayı sararmasıdır. Böylece contaları değiştirmek gerekebilmektedir. İzmir cam balkon aksesuarları konusunda daha dikkatli davranılması gereken bir bölgedir. Cam balkon teknolojisi son yıllarda sararmaz araçların farlarında kullanılan madde esaslı sararmayan şeffaf conta üretmiştir. Sararma riskinin yanında izolasyon beklentilerini karşılamada şeffaf conta bir adım öne geçmektedir. Günümüzde cam balkon izmir arayan tüketiciler doğru adresi bulmakta zorlanmaktadırlar.

İzmir balkoncamlama

cam balkon izmir atölyesi

2- Alüminyum H conta : Alüminyum conta kullanımı uzun ömürlü olması ve estetik çizgiler vermesi sebebi ile son yıllarda tercih edilir olmuştur. Cam panellerin arası sıfır noktasında örtüşmediği için alüminyum conta toz, su, hava ve ses etkilerini kırmada bir miktar geride kalmaktadır. Tamamen tüketicilerin tercihleri yukarıdaki bilgilendirmelerden sonra firmamız için önemlidir.

İzmir Alüminyum cam balkon conta

cam balkon izmir şeffaf conta

Cam Balkon Aksesuarları

Cam Balkon Aksesuarları, sistemin tamalayıcı parçası olduğu kadar kullanım açısından belkide en dikkat edilmesi gereken detaydır. Cam balkon hareketli bir sistemdir ve sürekli açılıp kapanan cam paneller de kullanılan aksesuarlar kaliteli, dayanıklı malzemeden olmalıdır. Aksesuarların profil üretici firması bünyesinde üretilmiş olması tercih edilmelidir. Asaş cam balkon sistemleri bu konuda önemli mesafe katetmiştir.

İzmir Winsa modelleri

Winsa sistemi İzmir

İzmir Winsa Pvc Doğrama Sistemleri

Goldcambalkon, 20 yıla yaklaşan süredir sürdürdüğü çalışmalarını kalite ve dayanıklılık esasları üzerine dayandırmaktadır. Alüminyum doğrama ve panjur ile çalışmalarına başlayan firmamız cam balkon ve Winsa pvc doğrama ile devam etmektedir.

İzmir Winsa pencere

İzmir Wİnsa doğrama

Winsa hakkında daha geniş bilgi edinmek ve gelişmelerden haberdar olmak için Winsa resmi sitesini ziyaret etmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Firma olarak Dorado 70’lik seri ve Vela Sürme seri kullanıyoruz. Destek saçlarını standartlarda kullanıyoruz. Aksesuar seçiminde dikkatli hareket ediyor, Winsa aksesuar ve ithal aksesuar sistemlerini kullanıyoruz.

İzmir Winsa Comfort sürme

İzmir Winsa Comfort Slide

Winsa ürünlerinde her zaman yenilikci ve estetik çözümler üretmeye gayret etmiştir. Winsa ürün gruplarını ele alacak olursak, Winkepenk, Winstor ve İnoutic İthal pencere olarak sayabiliriz. İzmir Winsa üretici bayi olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Winsa Comfort sürme İzmir

Winsa Comfort Slide İzmir

Winsa Winkepenk Sistemleri

Eviniz hangi bölgede olursa olsun Akdeniz’in sımsıcak atmosferini yüzünüzde hissetmenizi sağlayan, farklı uygulama ve renk seçenekleri ile konutlarınıza mükemmel bir görsel zenginlik katan Winsa pvc kepenk sistemidir. Beyaz ve laminasyon kaplama seçenekleri ile beğeninize sunulan Winsa Winkepenk sistemleri  geçmişin esintilerini gözlerinizin önüne seriyor.

İzmir Winsa kepenk

Winsa Kepenk modelleri İzmir

Winkepenk PVC Kepenk Sistemleri Teknik Özellikleri

Cepheye açılan kepenk kanatları tek kanat veya sağa ve sola katlanır tipte çift ya da dört kanat uygulanabilmektedir. İsteğe bağlı kanat içi kanat uygulaması da bulunmaktadır.

İzmir Winsa pvc kepenk

İzmir Winsa kepenk