Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Seçenekleri

Cam balkon modelleri müşteri isteklerine ve balkon yapısına göre farklılık gösterir. Goldcambalkon olarak İzmir ve Ege bölgesi için değerli markaların bayiliğini yapıyoruz. Asaş cam balkon, Camoda ısıcamlı cam balkon ve Gold Seri cam balkon markaları ürün gruplarımız arasındadır. Firma olarak tüketici talebine uygun olarak cam balkon seçenekleri öneriyoruz.

Cam balkon İzmir

İzmir cam balkon sistemleri

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Dört mevsim cam balkon sefası sürdürebilmek için, gerekli olan katlanır cam balkon modelleri her zaman tercih edilmektedir. Tamamen kapalı veya tamamen açık nasıl isterseniz öyle kullanabileceğiniz cam balkon İzmir çeşitleri firmamızda. Bir telefon veya mail kadar size yakınız. Kayar katlanır cam balkon modelleri çalışma prensibi, hareketli cam panellerin baza profili içinde sürülmesi ve birbiri üstüne katlanması şeklindedir. Tamamen açık alan elde etme imkanı vardır. Katlanır cam balkon modelleri kullanılan profil, aksesuar ve camlara göre farklılaşır. Dört mevsim kullanılabilen balkonlar için İzmir katlanır cam balkon modelleri diyoruz. Stor perde ve pliseli perde uygulamaları yapılabilmektedir. Asaş katlanır cam balkon, Gold Safir seri katlanır cam balkon ve Elephant askılı katlanır cam balkon modellerini kullanıyoruz. İzmir Elephant katlanır cam balkon hakkında daha detaylı bilgileri bize ulaşmanız halinde paylaşabiliriz. Tamamen ithal bir sistem olan Elephant standart dışı yüksekliklerin rahatlıkla katlanır cam balkon uygulamalarına imkan verir.

İzmir katlanır cam balkon seçenekleri

İzmir katlanır camlama örnekleri

İzmir Gold Seri Katlanır Cam Balkon

Birçok özelliği bir arada sunan mükemmel ve ekonomik bir İzmir Gold seri katlanır cam balkon modelidir. Kendinden su tahliye kanalı, alüminyum H profili, renkli cam seçeneği ve perde profili ile paranızın karşılığını tam veriyor. İzmir  Gold Elite seri katlanır camlama,  modern şehrin gelişimine olumlu katkı sağlar. Cam kanatların her birinde dört alt dört üst olmak üzere toplamda sekiz adet rulman (bilyeli teker) bulunur.  Profillerin çevresi dışarıdan gelecek olan toza, soğuk ve yağmura  karşı  silikon işlemi yardımıyla izolasyon sağlanır. Cam kanatların aralarına alüminyum H fitiller yerleştirilir. Bu fitiller sayesinde yağmur suyunun balkona girmesi önlenir. 8 mm. Kalınlığında temperli, (kırılmaya karşı 6000 derecelik ısıda fırınlanarak güçlendirilmiş) cam kullanılır.  Cam kanatlar balkon boyuna göre eşit bir şekilde ölçülendirilir ve daha estetik bir görünüm kazandırılır. Cam kanatların yüksekliği maksimum 2,5 metredir. (2.5 metreyi aşan balkonlarda profilin alt kısmına küpeşte uygulanır.) Gold Elite seri cam balkon ihtiyaçlarınızın tümüne bir seferde çözüm oluşturan bir sistemdir.

İzmir cam balkoncu

İzmir katlanır camlamacı

İzmir Camoda Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

Pimaş Camoda’ya tescilli, açılıp kapanan çıkış kapağı, ayrıcalık ve avantaj sağlar. İzmir Camoda ısıcamlı katlanır cam balkon sistemde isteğe bağlı olarak 8mm ve 20mm temperli çift cam uygulaması yapılmaktadır. Cam-profil bağlantı noktalarında kanat teknik tasarımı ve kullanılan  yapıştırıcı sebebiyle U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti maximum düzeye çıkarılmıştır. Cam-profil bağlantısında silikon hiçbir şekilde kullanılmamaktadır. Camoda cam balkon alüminyum profillerde 12 farklı renk seçeneği uygulanabilmektedir. Kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde gerektiğinde iki sıra fırça conta takılarak çift fırça conta uygulaması yapılabilmektedir. Hava ve su geçirmezlik özelliğinin artırılması amacıyla, yan profil gerektiğinde 2 contalı (EPDM) kullanılabilmektedir. Cam paneller sadece sağa, sadece sola toplanabilir. İzmir Camoda cam balkon sistemleri her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir. Çocuk emniyet kilidi ile güvenlik sorunu sağlanmıştır. Camoda katlanır cam sistemleri olarak Bella ısıcamlı cam balkon size kış konforu sunar.

İzmir Camoda bayi

Camoda cam balkon İzmir

İzmir Asaş Cam Balkon

İzmir Asaş cam balkon, sisteminde m² ağırlı 25–35 kg arasında ağırlık teşkil eder. Sistemde hareketli cam paneller çapı 32 mm olan 8 veya 6  adet rulman ile taşınmaktadır. Kanatlarda kullanılan her kapak mafsallı olduğundan her açıya göre kapak aksesuarı sistemde bulunmaktadır. Hareketli kayar cam paneller köşe dönüşlerini rahatlıkla yapabilmektedir. İzmir Asaş sürgülü ve katlanır cam balkon modelinde üst kasa ve alt kasa ayrı profil olarak tasarlanmıştır. Çift kanat seçeneği vardır. Camlar 8-10 mm temperlidir. Maksimum kullanılacak yükseklik 200 cm – 240 cm  mm arasında olmalıdır. Kanatlarda kullanılacak maksimum genişlik 650 mm. olarak seçilmelidir. Asaş cam balkon sisteminde kanat kilitlemesi daha güvenli olmaktadır. Açılan kanatların rüzgârdan etkilenmesini ve istenmeyen hareketlenmelere mani olacak kitleme görevi yapan stoplayıcı parça bulunmaktadır. Asaş seri katlanır camlama İzmir’in beğendiği bir modeldir. Cam panel arası fitiller alüminyum H profili veya sararmaya karşı garantili şeffaf fitil kullanılmaktadır. İzmir Asaş katlanır cam balkon aksesuarlarında Asaş markası olduğu bütün bir sistemdir. Sararmaz şeffaf conta Asaş‘ın tercihidr.

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Sürgülü cam balkon modelleri alan kaybına tahammülün olmadığı alanlarda ve yüksek açıklıklarda rahatlıkla kullanabilmeleri sebebiyle tercih sebebi olmaktadır. 250 cm ‘e 10 mm. temperli veya lamine camlar kullanılarak sürgülü balkon camlama modelleri uygulanabilir. Cam kanatların ray kasa içinde kaydırılarak sürülmesi tekniği ile çalıştırılır. Eşikli sürgülü camlama ve eşiksiz sürgülü balkon camlama olarak gruplandırılabilir. Teras, taraça, restoran ve kafeterya gibi mekanlarda sıklıkla kullanılır. 8 ve 10 mm temper işlemi görmüş camlar şeffaf, mavi, füme,bronz ve yeşil  olarak takılır. Pratik kullanımı ve rahatlığı ön plana çıkar. kış bahçesi İzmir uygulamalarına yardımcı olur. Sürmeli cam balkon modelleri olarak İzmir Asaş sürmeli cam balkon ve Camoda sürmeli cam balkon sistemlerini kullanıyoruz.

İzmir cam balkon çeşitleri

İzmir cam balkon renkleri

İzmir Asaş Sürgülü Cam Balkon

İzmir Asaş sürgülü cam balkon, Asaş alüminyum teknolojisinin izlerini taşır. Kullanılan aksesuarlar Asaş garantisinde ve patentli ürünlerdir. Güven içinde kullanabileceğiniz sürgülü sistemler, Asaş eşikli sürme ve eşiksiz sürme sistemleri olarak ikiye ayrılır. Sürgülü kanatlar birbirine alüminyum kenet profili ile bağlanır. 8 mm. ve 10 mm.temperli veya temperli lamine cam seçenekleri kullanılabilmektedir. Hava ve su sızdırmazlığı asgari düzeye indirilmiştir. Eşiksiz sürgülü cam balkon eşya ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanılmalıdır. Asaş cam balkon İzmir seçeneklerini sizin için üreten firmamızı arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürme sistemler ağırlıklı olarak mekanlarda kullanılmaktadır.

İzmir sürgülü balkon camlama

İzmir sürmeli cam balkon

İzmir Camoda Sürgülü Cam Balkon

Pimaş, İzmir Camoda sürgülü cam balkon sistemlerinde arge çalışmalarının haklı özgüvenini görebilirsiniz. Camoda kendi sistemini oluştururken tamamen özgün bir çalışma yürütmüştür. Camoda eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürgülü cam balkon olarak iki tip modeli vardır. Alüminyum kenet profili uygulanmakta ve hava sızdırmazlığı minumum seviyede tutulmuştur. İçeriden ve dışarıdan kilitlenebilen özel kilit sistemi tasarlanmıştır. Cam esnemeleri alüminyum kenet ile engellenmiştir. Kanatlar hiçbir şekilde dışarıdan açılmaz. Sürgülü cam panellerin ağırlık yükünü altta bulunan 4 adet tekerlek taşır. Camoda sürgülü cam balkon İzmir Temperli ve lamine temperli camlar kullanılır.